Potovanje po Blkanu
Šla sva nekako takole: tri noči sva prespala v kampu pri Sv.Štefanu in se malo kopala . Si ogledala Budvo, Kotor Cetinje, Lovčen ,Skadarsko jezero in Rijeku Crnojeviča. V četrtek sva prestopila Albansko mejo pri Sukobinu in se odpravila v Kruje, staro albansko prestolnico, po ogledu dalje do Tirane, ogled in nadaljevanje do Elbasana in proti Makedoniji v Strugo. Tam sva prenočila. Naslednji dan ogled struge In Ohrida, naprej do Sv. Nauma in čez Galičico do Bitole . Po kratkem sprehodu v Bitoli je začelo deževati in sva odpeljala preko meje v Grčijo. Preko Tesalije sva zvečer prispela v Kalampako in prenočila. Naslednji dan ogled samostanov v Meteori . Vožnja po avtocesti , ki je v Grčiji brezplačna do Ioguminetse. Tam sva prenočila in naslednji dan prestopila mejo na jugu Albanije in se zapeljala do Butrinta. Po ogledu parka nadaljevanje do Drača in po kosilu preko Tirane spet na Črnogorsko mejo. Prispela ponoči v Bar kjer sva prenočila. Naslednji dan vožnja do Zaostroga kjer sva počivala do sobote. 3600 km povprečna poraba goriva 6,4 l/100km. Zanimivo je bilo.